רשימת בתי הספר ברשת

שותפות בית ספר בישראל בית ספר בחו"ל
1 בית שאן-עמק המעיינות – קליבלנד מסגרת בלתי פורמלית בקיבוץ שדה אליהו בי"ס עגנון בקליבלנד
2 בית שאן-עמק המעיינות – קליבלנד מקיף כללי "אורט",(ח') בי"ס שכטר בקליבלנד
3 בית שאן-עמק המעיינות – קליבלנד -  "דקלים" (ג') שכטר קליבלנד
4 בית שאן-עמק המעיינות – קליבלנד מאיר גלבוע בית ספר משלים (יום א) תפארת ישראל
5 עפולה-גלבוע – דרום ניו-אינגלנד חט"ב אורן Heritage Academy בספרינגפילד, מסצ'וסטס
6 עפולה-גלבוע – דרום ניו-אינגלנד בי"ס נופים קהילת גריניץ', קונטיקט
7 צפון הגליל- בריטניה מעלה הגליל ע"ש קרנר  יסודי, מעונה Clore Tikva  Primary, London
8 צפון הגליל- בריטניה נוף גליל יסודי, קיבוץ פרוד North Cheshire Jewish Primary School Primary, Manchester
9 צפון הגליל- בריטניה בן צבי יסודי, שלומי Clore Shalom Primary, London
10 צפון הגליל- בריטניה חמד תורני סביבתי יסודי, מרום הגליל Bodetsky Primary, Leeds
11 צפון הגליל- בריטניה אנה פרנק, תיכון, קיבוץ סאסא King David Secondary, Liverpool
12 צפון הגליל- בריטניה גליל מערבי תיכון אזורי תיכון, גליל מערבי JCoSS Secondary, London
13 נשר – ברוורד קאונטי בית ספר יסודי רמות יצחק בית ספר דויד פוזנק
14 נשר – ברוורד קאונטי בית ספר יסודי יצחק רבין בית ספר דור דורים
15 נשר – ברוורד קאונטי בית ספר יסודי  ישורון בית ספר קול עמי עמנואל
16 נשר – ברוורד קאונטי בית ספר יסודי גבעון בית ספר בית עם
17 נשר – ברוורד קאונטי בית ספר יסודי בית יהושע בית ספר בית תורה
18 נשר – ברוורד קאונטי חטיבת ביניים יצחק רבין ב' חטיבת ביניים דויד פוזנק
19 נהריה – צפון ניו ג'רסי אוסישקין (יסודי) Temple Bet Sholom Fair Lawn
20 נהריה – צפון ניו ג'רסי אוסישקין (יסודי) Temple Israel Ridgewood
21 נהריה – צפון ניו ג'רסי גולדה מאיר (יסודי) Temple Emanuel Woodclif
22 נהריה – צפון ניו ג'רסי גולדה מאיר (יסודי) Beit Haverim Shir Shalom Mahwah
23 נהריה – צפון ניו ג'רסי רמז (יסודי) Solomon Schechter New Milford
24 נהריה – צפון ניו ג'רסי וויצמן (יסודי) Gerrard Berman
25 נהריה – צפון ניו ג'רסי וויצמן (יסודי) Temple Avodat Shalom
26 נהריה – צפון ניו ג'רסי אבן שהם (יסודי) Ben Porat Yosef
27 נהריה – צפון ניו ג'רסי אבן שהם (יסודי) RYNJ
28 נהריה – צפון ניו ג'רסי כצנלסון (יסודי) Temple Beth Or
29 נהריה – צפון ניו ג'רסי רמב"ם (יסודי) Yavne Academy
30 נהריה – צפון ניו ג'רסי רמב"ם (יסודי) Moriah
31 נהריה – צפון ניו ג'רסי בגין (יסודי) Glen Rock Jewish Center
32 נהריה – צפון ניו ג'רסי נופר (חט"ב) Solomon Shechter New Milford
33 נהריה – צפון ניו ג'רסי אלון (חט"ב) Frisch
34 נהריה – צפון ניו ג'רסי אלון (חט"ב) Gesher Shalom
35 נהריה – צפון ניו ג'רסי רב תחומי (חט"ע) New Milford High School
36 נהריה – צפון ניו ג'רסי אולפנה (חט"ב) Bat Torah
37 נהריה – צפון ניו ג'רסי אולפנה (חט"ב) Moriah
38 נהריה – צפון ניו ג'רסי אולפנה (חט"ע) Frisch High School
39 נהריה – צפון ניו ג'רסי מוריה (גן) Lotem, Paamonit, Chabad, Kalanit
40 גליל מערבי – מרכז ארה"ב
41 גליל מערבי – מרכז ארה"ב
42 גליל מערבי – מרכז ארה"ב
43 גליל מערבי – מרכז ארה"ב שזר (עכו) יסודי Levine Dallas
44 גליל מערבי – מרכז ארה"ב וויצמן  יסודי Levine Akron
45 גליל מערבי – מרכז ארה"ב וויצמן Adat Chaverim (Sunday School) Dallas
46 גליל מערבי – מרכז ארה"ב וויצמן Akiba, Youngstown
47 גליל מערבי – מרכז ארה"ב התומר ,יסודי Shearith Israel (Sunday School) Dallas
48 גליל מערבי – מרכז ארה"ב רמב"ם (עכו), יסודי Hasten Hebrew Academy Indianapolis
49 גליל מערבי – מרכז ארה"ב נועם (עכו יסודי) Public South bend
50 גליל מערבי – מרכז ארה"ב גוונים יסודי Chadash Sunday school Canton
51 גליל מערבי – מרכז ארה"ב מעיינות יסודי Friedel Jweish Academy Omaha
52 גליל מערבי – מרכז ארה"ב מעיינות Sent Augustin Omaha
53 גליל מערבי – מרכז ארה"ב חופי הגליל, יסודי Elinor Academy San Antonio
54 גליל מערבי – מרכז ארה"ב חופי הגליל, יסודי Beit El (Sunday School)
55 גליל מערבי – מרכז ארה"ב חופי הגליל, יסודי Kol Ami (Sunday School) Dallas
56 גליל מערבי – מרכז ארה"ב רגבה, יסודי Kol Ami (Sunday School)
57 גליל מערבי – מרכז ארה"ב סולם צור, על יסודי North Central High School Indianapolis
58 גליל מערבי – מרכז ארה"ב סולם צור Sunday School Of the Saso's Family. Indianapolis
59 גליל מערבי – מרכז ארה"ב סולם צור South Bend
60 גליל מערבי – מרכז ארה"ב אורט דרסקי על יסודי The Dayton Early College Academy
61 גליל מערבי – מרכז ארה"ב אורט רוז חט"ב Levine Dallas
62 גליל מערבי – מרכז ארה"ב אורט עליה שניה, חט"ב Akiba,Youngstown
63 גליל מערבי – מרכז ארה"ב אופק חט"ב Green Hill Dallas
64 גליל מערבי – מרכז ארה"ב כברי (חט"ב Green Hill Dallas
65 גליל מערבי – מרכז ארה"ב השלום שייח דנון, חט"ב Green Hill Dallas
66 גליל מערבי – מרכז ארה"ב אל עמל, עכו, יסודי
67 גליל מערבי – מרכז ארה"ב רגבה, מטה אשר Lauder, Budapest
68 כרמיאל-משגב – פיטסבורג ניצנים (יסודי) כרמיאל
69 כרמיאל-משגב – פיטסבורג הר שכניה (יסודי) משגב
70 כרמיאל-משגב – פיטסבורג מורשת (יסודי) משגב
71 יוקנעם-מגידו – אטלנטה-סט. לואיס ארזים, יסודי CRCסנטרל רפורם
72 יוקנעם-מגידו – אטלנטה-סט. לואיס תדהר, יסודי RJAרפורם ג'ואיש אקדמי
73 יוקנעם-מגידו – אטלנטה-סט. לואיס אורנים, יסודי קול עם
74 יוקנעם-מגידו – אטלנטה-סט. לואיס אורנים, יסודי שער אמת
75 יוקנעם-מגידו – אטלנטה-סט. לואיס דליות, יסודי יונייט היברו
76 יוקנעם-מגידו – אטלנטה-סט. לואיס דליות, יסודי סלומון שכטר
77 יוקנעם-מגידו – אטלנטה-סט. לואיס התקווה, יסודי אפשטיין
78 יוקנעם-מגידו – אטלנטה-סט. לואיס גן אורנים, יסודי גן אפשטיין
79 יוקנעם-מגידו – אטלנטה-סט. לואיס אורט יקנעם
80 יוקנעם-מגידו – אטלנטה-סט. לואיס תיכון אזורי מגידו סלומון שכטר סקייפ
81 יוקנעם-מגידו – אטלנטה-סט. לואיס תיכון אזורי מגידו יונייט היברו
82 חדרה-עירון – דרום-מזרח ארה"ב חקלאי פרדס חנה West End Synagogue Micah & Ohavey Shalom
83 חדרה-עירון – דרום-מזרח ארה"ב אלונה (יסודי) Ohavey Shalom
84 חדרה-עירון – דרום-מזרח ארה"ב אלונה (גן) Gordon Center
85 חדרה-עירון – דרום-מזרח ארה"ב מעיינות, כרכור Akiva
86 חדרה-עירון – דרום-מזרח ארה"ב עמל חדרה
87 חדרה-עירון – דרום-מזרח ארה"ב עמל חדרה Charlotte
88 חדרה-עירון – דרום-מזרח ארה"ב דמוקרטי אלונים פרדס חנה
89 חדרה-עירון – דרום-מזרח ארה"ב צליל חדרה
90 חדרה-עירון – דרום-מזרח ארה"ב תחכמוני חדרה
91 חדרה-עירון – דרום-מזרח ארה"ב דקל חדרה (גן)
92 חדרה-עירון – דרום-מזרח ארה"ב צפרירים חדרה Gottlieb Day School
93 חדרה-עירון – דרום-מזרח ארה"ב אלונים פרדס חנה Ahavat Chessed
94 חדרה-עירון – דרום-מזרח ארה"ב בית אליעזר חדרה Heska Emuna & unaffiliated
95 חדרה-עירון – דרום-מזרח ארה"ב מנשה רעות
96 חדרה-עירון – דרום-מזרח ארה"ב גוונים
97 חדרה-עירון – דרום-מזרח ארה"ב טכנודע חדרה Knoxville Jewish Day School
98 חדרה-עירון – דרום-מזרח ארה"ב גן חצב Knoxville,
99 חדרה-עירון – דרום-מזרח ארה"ב גן חצב Pinellas County
100 חדרה-עירון – דרום-מזרח ארה"ב גן הדס, פרדס חנה Charlotte
101 חדרה-עירון – דרום-מזרח ארה"ב צפרירים חדרה
102 סובב כנרת – מילווקי-טולסה-סט. פאול אורט טבריה MJDS-Milwaukee
103 סובב כנרת – מילווקי-טולסה-סט. פאול הר נוף טבריה, יסודי Milwaukee
104 סובב כנרת – מילווקי-טולסה-סט. פאול בית ירח Nicolet HS Milwaukee
105 סובב כנרת – מילווקי-טולסה-סט. פאול נופרים טבריה חט"ב Carver JHS Tulsa
106 סובב כנרת – מילווקי-טולסה-סט. פאול כדורי, גליל תחתון, יסודי Maizel- Tulsa Temple Israel Bn'e Emunah
107 רחובות – שוויץ שריד, רחובות יסודי נעם, ציריך, יסודי
108 בית שמש-מטה יהודה – וושינגטון-דרא"פ הרטוב על יסודי (מטה יהודה) Gesher Jewish Day School (DC)
109 בית שמש-מטה יהודה – וושינגטון-דרא"פ עין כרם על יסודי (מטה יהודה) קייפטאון Herzlia Middle School
110 בית שמש-מטה יהודה – וושינגטון-דרא"פ עוזיאל יסודי (ממ"ד) (בית שמש) Melvin J. Berman Hebrew Academy (DC)
111 בית שמש-מטה יהודה – וושינגטון-דרא"פ ז'בוטינסקי יסודי (בית שמש) Jewish Primary Day School (JPDS) (DC)
112 בית שמש-מטה יהודה – וושינגטון-דרא"פ הרטוב יסודי (מטה יהודה) King David Linksfield  Primary School (KDL יוהנסבורג
113 בית שמש-מטה יהודה – וושינגטון-דרא"פ שפות ותרבויות (בית שמש) King David Primary Victory Park (KDVP) יוהנסבורג
114 בית שמש-מטה יהודה – וושינגטון-דרא"פ עין הרים יסודי (מטה יהודה) Constantia Primary School יוהנסבורג
115 תל אביב – לוס אנג'לס מגן, יסודי Pressman Academy
116 תל אביב – לוס אנג'לס גורדון (א-ח) Heschel Day School
117 תל אביב – לוס אנג'לס מירון, יסודי Maimonides Academy
118 תל אביב – לוס אנג'לס ניצנים, יסודי Adat Ariel Day School
119 תל אביב – לוס אנג'לס בלוך, יסודי Valley Beth Shalom Day Schppl
120 תל אביב – לוס אנג'לס דוד ילין, יסודי Brawerman Day School of WBT
121 תל אביב – לוס אנג'לס צהלה, יסודי Temple Israel of Holiwood
122 תל אביב – לוס אנג'לס תל נורדאו, יסודי Temple Beth Hillel DS
123 תל אביב – לוס אנג'לס גרץ, יסודי Sinai Akiba Academy
124 תל אביב – לוס אנג'לס עירוני ב-ג צייטלין (חט"ב) Harkham Hillel Hebrew MS
125 תל אביב – לוס אנג'לס אורט סינגלובסקי (חט"ב) Kadima Heschel West
126 תל אביב – לוס אנג'לס עירוני יד' (חט"ע) Temple Judea
127 תל אביב – לוס אנג'לס עירוני ד' (חט"ע) L.A Hebrew High School
128 תל אביב – לוס אנג'לס עמל ליידי דיוויס (חט"ב) Leo Beck Temple
129 תל אביב – לוס אנג'לס תיכון חדש ע"ש רבין (חט"ע) New Community Jewish Day School
130 תל אביב – לוס אנג'לס גימנסיה הרצליה (חט"ע) New Community Jewish Day School
131 תל אביב – לוס אנג'לס עירוני ט' (חט"ע) New Community Jewish Day School
132 תל אביב – לוס אנג'לס אורט יד סינגלובסקי (חט"ע) Congregation Ner Tamid
133 תל אביב – לוס אנג'לס שבח מופת Bialik Vilna, Kehilat Israel, LA
134 מודיעין – רוצ'סטר עמית Temple beth david
135 מודיעין – רוצ'סטר אסיף Brighton
136 מודיעין – רוצ'סטר עירוני א' Sinai
137 מודיעין – רוצ'סטר נתיב זבולון Hillel
138 מודיעין – רוצ'סטר עידנים Sinai
139 מודיעין – רוצ'סטר ניצנים t.b.k
140 מודיעין – רוצ'סטר דורות Temple beth david
141 כפר סבא – קולומבוס ברנר CJDS
142 כפר סבא – קולומבוס שילה CTA COLUMBUS TORA ACADEMY
143 כפר סבא – קולומבוס נטע@ כפר סבא Torah Academy
144 קשרי ישראל ניו יורק פרנקל, ירושלים, יסודי Dix Hills Jewish Center
145 קשרי ישראל ניו יורק פרדס, ירושלים, יסודי HAFTR School
146 קשרי ישראל ניו יורק תל"י פסגת זאב, ירושלים, יסודי Brandies Day School
147 קשרי ישראל ניו יורק יד המורה, ירושלים, יסודי Beth Shalom Congregation
148 קשרי ישראל ניו יורק תל"י בית חינוך,  חט"ב, ירושלים, Temple Beth Abraham
149 קשרי ישראל ניו יורק אוולינה דה רוטשילד ירושלים, יסודי Congregation Kol Ami
150 קשרי ישראל ניו יורק פולה בן גוריון, ירושלים, יסודי Shaarei Tikvah
151 קשרי ישראל ניו יורק סאלד, ירושלים, יסודי Woodlands Community Temple
152 קשרי ישראל ניו יורק יהודה הלוי, ירושלים, יסודי Congregations Sons of Israel
153 קשרי ישראל ניו יורק נווה עציון, ירושלים Manhattan Day School
154 קשרי ישראל ניו יורק הרצל, בת ים North Shore Jewish Synagogue
155 קשרי ישראל ניו יורק ראשונים, בת ים Temple Isaiah
156 קשרי ישראל ניו יורק שז"ר, חולון Heshelle
157 קשרי ישראל ניו יורק יגאל אלון, נצרת עלית Park Avenue Synagogue
158 נתיבות-שדות נגב – פילדלפיה "נועם אורות" נתיבות- "תורה אקדמי"
159 נתיבות-שדות נגב – פילדלפיה "דעת" קיבוץ סעד (א-ח) "פרלמן סליגמן" (א-ח)
160 נתיבות-שדות נגב – פילדלפיה תיכון בנות ע"ש "המר" אברהמס
161 נתיבות-שדות נגב – פילדלפיה "שערי שמיים"
162 באר שבע-בני שמעון – מונטריאול נווה במדבר חצרים J.p.p.s
163 באר שבע-בני שמעון – מונטריאול ניצני הנגב תלמוד תורה מאוחד UTT
164 באר שבע-בני שמעון – מונטריאול מולדת תלמוד תודה מאוחד UTT
165 באר שבע-בני שמעון – מונטריאול אפיק סלומון שכטר
166 באר שבע-בני שמעון – מונטריאול מצפה אקול מימוניד רמב"ם
167 באר שבע-בני שמעון – מונטריאול נתיבי עם היברו אקדמי
168 באר שבע-בני שמעון – מונטריאול נווה במדבר ב"ש בית התקווה
169 באר שבע-בני שמעון – מונטריאול נטעים מיתרים עקיבא
170 באר שבע-בני שמעון – מונטריאול יובלי הנגב – גבעות בר
171 באר שבע-בני שמעון – מונטריאול יחדיו
172 באר שבע-בני שמעון – מונטריאול אולפנת אמית היברו אקדמי
173 באר שבע-בני שמעון – מונטריאול מקיף א' הרצליה
174 באר שבע-בני שמעון – מונטריאול מקיף ו' הרצליה
175 באר שבע-בני שמעון – מונטריאול מקיף ז' ביאליק
176 רמת נגב ניצנה – דנבר ביה"ס לחינוך סביבתי Denver Jewish Day School
177 אופקים-מרחבים – מטרו ווסט תיכון מרחבים תיכון סלומון שכטר (גולדה הוך) במטרווסט
178 קרית גת-לכיש-שפיר – שיקגו תיכון רבין, תיכון מאיר,תיכון רוגוזין ותיכון שלאון.לסרוגין Solomon Schecter Day Scholl
179 קרית גת-לכיש-שפיר – שיקגו (BZADES) Bernard Zell Anshei Emet Day School
180 קרית גת-לכיש-שפיר – שיקגו שפיר Aakiba Schechter
181 קרית גת-לכיש-שפיר – שיקגו שלאון ק. גת (כתות ט' י') Evanstone Township High School
182 קרית גת-לכיש-שפיר – שיקגו שלאון ק. גת (כתה ח') Am Shalom
183 קרית גת-לכיש-שפיר – שיקגו תיכון מאיר, ק. גת (כתה י') Highland Park High School
184 ערד-תמר – ניו ג'רסי-דלוור טללים Politz Day School –Cherry Hill, N.J.
185 ערד-תמר – ניו ג'רסי-דלוור יעלים Solomon Schechter Day School Of Greater Monmouth, N.J.
186 ערד-תמר – ניו ג'רסי-דלוור אולפנת בני עקיבא נאות אברהם Bruria H.S. for Girls- Elizabeth, N.J.
187 ערד-תמר – ניו ג'רסי-דלוור חלמיש Temple Beth Miriam Religious School- Elberon, N.J
188 ערד-תמר – ניו ג'רסי-דלוור אורט Kellman Brown Academy-Cherry Hill, N.J.
189 ערד-תמר – ניו ג'רסי-דלוור עין גדי Albert Einstein Academy- Wilmington , Del
190 אשכול – מכסיקו-צפון מזרח ניו יורק יובלי הבשור בית שרגא אולבני
191 אשכול – מכסיקו-צפון מזרח ניו יורק יובלי הבשור בית ספר יום א' "שערי גן עדן " סקנקטטי צפון מזרח
192 אשכול – מכסיקו-צפון מזרח ניו יורק יובלי הבשור תרבות  מכסיקו
193 אשכול – מכסיקו-צפון מזרח ניו יורק ניצני אשכול בית שרגא אולבני
194 אשכול – מכסיקו-צפון מזרח ניו יורק ניצני אשכול תרבות  מכסיקו
195 אשכול – מכסיקו-צפון מזרח ניו יורק נופי הבשור בית שרגא אולבני
196 אשכול – מכסיקו-צפון מזרח ניו יורק נופי הבשור תרבות  מכסיקו
197 אשכול – מכסיקו-צפון מזרח ניו יורק מקסיקו: יבנה, עתיד, יידשה, מונטי סיניי, מגן דויד
198 ערבה תיכונה – אוסטרליה שיטים ביאליק
199 ערבה תיכונה – אוסטרליה שיטים מסדה קולג' סידני
200 ערבה תיכונה – אוסטרליה שיטים קינג דיויד מלבורן
201 דימונה – מונטגומרי, אלבמה נטע, דימונה טמפל בית אור
202 תאומות שלא במסגרת שותפות ביחד ראלי חיפה תחיה, מוסקווה
203 תאומות שלא במסגרת שותפות ביחד לאו בק, חיפה אורט מסקבה
204 תאומות שלא במסגרת שותפות ביחד ראלי חיפה וורניק, סאן פרנסיסקו
205 תאומות שלא במסגרת שותפות ביחד ראלי חיפה ביאליק רוסריו
206 תאומות שלא במסגרת שותפות ביחד ראלי חיפה אולוז, איסטנבול
207 תאומות שלא במסגרת שותפות ביחד ראלי חיפה תרבות, בונוס איירס
208 תאומות שלא במסגרת שותפות ביחד זלמן ארן שרייבר, בודפשט
209 צח"ר – פאלם ביצ' וילקומיץ ראש פינה Meyer Academy
210 צח"ר – פאלם ביצ' אגמים צפת Beth Am
211 צח"ר – פאלם ביצ' רמת רזים צפת Shaarei Shalom
212 צח"ר – פאלם ביצ' אורט  חצור Emanu-El
213 צח"ר – פאלם ביצ' עמל צפת Beth David
214 צח"ר – פאלם ביצ' עמל צפת Meyer Academy (8th grade)
215 ראש העין – בירמינגהם גוונים פיליפ אקדמי
216 ראש העין – בירמינגהם גוונים הובר סיטי סקולס
217 ראש העין – בירמינגהם היובל נ.א. מיילס ג'ויש דיי סקול
218 ראש העין – בירמינגהם היובל אוסי וור מיצ'ל מידל סקול
219 ראש העין – בירמינגהם היובל היברו  היי
220 ראש העין – בירמינגהם עמק החולה אדמונטון תלמוד תורה

 

שותפות גן
1 גליל מערבי – מרכז ארה"ב Shvei Tzion (Shveu Tzion)
2 גליל מערבי – מרכז ארה"ב Shibolet (Shvei Tzion)
3 גליל מערבי – מרכז ארה"ב Parpar (Ako)
4 גליל מערבי – מרכז ארה"ב Argaman (Ako)
5 גליל מערבי – מרכז ארה"ב Yasmin (Ako)
6 גליל מערבי – מרכז ארה"ב Narkisim (Ako)
7 גליל מערבי – מרכז ארה"ב Hatmarim (Ako)
8 גליל מערבי – מרכז ארה"ב Morasha (Ako)
9 גליל מערבי – מרכז ארה"ב Haprachim (Ako)
10 גליל מערבי – מרכז ארה"ב Hadas (Ako)
11 גליל מערבי – מרכז ארה"ב Tomer (Ako)
12 גליל מערבי – מרכז ארה"ב Kibbutz Metzuba
13 גליל מערבי – מרכז ארה"ב Gan Vered (Kibbutz Afek)
14 גליל מערבי – מרכז ארה"ב Temple Shalom (Dallas)
15 גליל מערבי – מרכז ארה"ב Levine Academy (Dallas)
16 גליל מערבי – מרכז ארה"ב Beith Tora  (Dallas
17 גליל מערבי – מרכז ארה"ב Jcc preschool in Dallas
18 גליל מערבי – מרכז ארה"ב Akiba academy (Dallas)
19 גליל מערבי – מרכז ארה"ב Gan Tikvah (Dallas)
20 גליל מערבי – מרכז ארה"ב ECP Austin, TX.
21 גליל מערבי – מרכז ארה"ב whales class in Austin TX
22 גליל מערבי – מרכז ארה"ב Temple Emanuel (Dallas)
23 גליל מערבי – מרכז ארה"ב Beth Torah (Richardson), Texas
24 צח"ר – פאלם ביצ' גן כלנית, העיר העתיקה בצפת
25 צח"ר – פאלם ביצ' גן אופק, זלמן שז"ר כנען צפת
26 צח"ר – פאלם ביצ' גן האר"י, הרצל 5/4ב' צפת
27 צח"ר – פאלם ביצ' גן חוני המעגל, האורנים חצור
28 צח"ר – פאלם ביצ' גן סיגלית, צה"ל 708 חצור
29 צח"ר – פאלם ביצ' גן הפרחים, הפרחים 12 צפת

 

אודות הכותב

תיאור שלי